PAYLAŞ

makale-yazarligi-yaparak-para-kazanmak

Sizde içerik yazarak para kazanmak ister misiniz ?.Cevabınızı evet ise şöyle buyurun.

İsteyen Herkes Yazarımız Olabilir

Oturduğunuz yerden ufak çaplı bir araştırma ile güncel konuları takip ederek sitemizin içeriklerine uygun özgün makaleler yazabilirsiniz.Yazılarınız ekibimiz tarafından özgünlüğü ve başka bir sitede olup olmadığı kontrol edildikten sonra yayına alınır.

Değişmeyen Kurallarımız

– İçerik yazar tarafından hazırlanır ve onaylamamız için sıraya alınır

– İçerik 100% orjinal, özgün ve daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olmalıdır

– Yazara ait olan ancak daha önce yazarın bloğunda yayınlanan içerikler Sosyalkulis tarafından onaylanabilir ancak arama sitelerinde indexlenmesi engellenir

– Onay verildikten sonra içerik yazarın kendi profili altında yayına girer

– Yazar gelirini artırmak için içerik onaylandıktan sonra yazılarının linkini, başlığını ve kısa açıklamasını istediği yerde yayınlayabilir, yazılarına trafik çekebilir, Facebook, Twitter vb. sosyal ağlarda tanıtabilir ve kendi SEO çalışmalarını yapabilir * (içeriği yayınlayamaz)

Ne kadar kazanırım ?

Sitemizde yayınlanan her yazınız için 2 TL Ücret Ödenmektedir. Ödemeler her ayın 28’inde mail ile göndereceğiniz hesap numarasına yapılmaktadır.

Yayınlanmayan içerikler için hiçbir ücret talep edilemez.

Sosyalkulis yazıların yayınlanma insiyatifini elinde tutmaktadır.İçeriğin kalitesi, özgünlüğü ve daha önce başka bir sitede yayınlanmamış olmasını göz önünde bulundurur ekstra kriterleri saklı tutabilir.

Nereden Başlayacağım ?

Sitemizi incelerseniz ne tür yazılar yayınladığımız hakkında fikir edinebilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize üye olarak yazılarınızı oluşturmaya başlamanız.

BİR CEVAP BIRAK